ftp-nedir

Ücretsiz FTP Yazılımları

Ücretsiz FTP Uygulamaları

Bu programlardan çok sayıda bulunmakta ama sunucunuza bir kaç tanesi kaliteli ve sağlam bir dosya taşıma yapmaktadır.
Sizlerde bu dosyalarınızı sitenize transfer etmek istiyorsanız aşağıda açıklayacağımız FTP uygulamaları ile dosyalarınızı sitenize transfer edersiniz. Bu arada söylemek istiyoruz bazı bireyler FTP programının siteyi otomatik biçimlendirdiğini sanmaktalar ama sizin attığınız dosyaya göre biçimlendirildiğini unutmayın.

Evet, şimdi programlarımıza geçelim:

Filezilla: Bu program herkes tarafından tercih edilen, sitenizde dosyalarınızı daha kolay bulmanızı sağlayan ve hızlı bir şekilde dosyalarınızı transfer etmenizi sağlayan bir programdır. Siteniz birden fazla ise o sitelerin hepsini farklı oturumlar da aynı şekilde yönetebilirsiniz. Site yöneticileri için vazgeçilmez bir transfer programıdır ve siz otomatik bağlanmayı seçtiğiniz sürece sitenize otomatik bir şekilde bağlanacaktır. Şiddetle öneririm diyebiliriz bu programa.

Filezilla İndir

SmartFTP: Bu programda Filezilla gibi bir programdır. Bu programda sitenizin klasörleri arasında dosyalarınızı daha kolay bulmanızı ve sitenizi daha hızlı bir şekilde biçimlendirmenizi sağlayacaktır. Bu programda önerilerimiz arasına girmektedir.

SmartFTP İndir

CuteFTP: Bu program yine hızlı bir şekilde dosyalarınızı aktarmayı sağlar ama bu programın çok güzel bir farkı var ve bu yüzden bu programı sizlere sunmak istedik. Umarız işinize yarar. Bu program sizlere klasör ve MP3 dosyalarınızı araştırarak sitelerinize taşımanızı sağlamaktadır. Sitenizde farklılık yaratabileceğiniz bir FTP programıdır.

CuteFTP İndir
Sizlere daha güçlü bir sunum yapabilen bir programdır. Ama sizlere önerimiz yine de Filezilla tarafından olacaktır. Neden derseniz Filezilla hem duruşu ile kaliteyi temsil ediyor hem de program transfer işini en hızlı bir şekilde yapmakta

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>