agar.io

Agar.io Scripti

Kendi Agar.io Siteni Kur !

İnternetin yeni fenomen oyunu agar.io açık kaynak kodları, bu scripte ayrıca chat ve adminlik gibi özelliklerde var. istediginiz herhangi bir oyuncuyu banlayabiliyorsunuz. Kodlar orjinalinde oldugu gibi WebScoket protokolüyle çalışmakta ve nodejs tabanlı. Linux işletim sistemi yüklü serverlerde daha iyi sonuç verecektir bant genişligi ve cpu iyi olmalı.

Kurulum:

Server olarak kullandıgınız cihazda Nodejs Package Manager (npm) yüklü olmalıdır. Aşagıdaki baglantıdan dosyaları serverinize indirin ve npm install komutu verin kurulum tamamlandıktan sonra npm start komutunu çalıştırın. Herşey tamam artık http://localhost:3000 şeklinde lokalhostunuzun 3000 portuna baglandıgınızda oyuna girmiş olacaksınız. Ayrıca isterseniz admin şifresi server port domain hız gibi ayarlarıda server/config.json dosyasından ayarlayabilirsiniz.

Kod Baglantısı : https://github.com/huytd/agar.io-clone

One thought on “Agar.io Scripti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>